Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың (сенім білдірілген адамдарының) Түлкібас ауданы сайлаушыларымен кездесу кестесі

Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың (сенім білдірілген адамдарының) Түлкібас ауданы сайлаушыларымен кездесу кестесі

Кездесуге арналған үй-жайлардың орналасқан жері

 

Өтетін күні мен уақыты

14.05.2019 жыл

 

15.05.2019 жыл

 

16.05.2019 жыл

 

1 Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, С.Ахметов көшесі №205, аудандық мәдениет үйі

Қ.К.Тоқаев

сағат 15.00

С.Түгел

сағат 12.00

А.С.Таспихов

сағат 10.00

Д.М.Еспаева

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 15.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 10.00

А.С.Косанов

сағат 12.00

2 Түлкібас кенті, Б.Момышұлы көшесі №81а, Б.Момышұлы атындағы ЖОМ-ның акт залы

Д.М.Еспаева

сағат 10.00

А.С.Қосанов

сағат 12.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 11.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 10.00

А.С.Таспихов

сағат 12.00

С.Түгел

сағат 15.00

3 Шақпақ ауылдық округі, Бағысбеков көшесі №180, Шақпақ ауылдық клубы

Т.С.Рахымбеков

сағат 10.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 12.00

С.Түгел

сағат 10.00

Д.М.Еспаева

сағат 15.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 11.00

А.С.Қосанов

сағат 15.00

А.С.Таспихов

сағат 17.00

    17.05.2019 жыл 20.05.2019 жыл 21.05.2019 жыл
4 Рысқұлов ауылдық округі, Азаттық ауылы, Навои көшесі №103, Азаттық ауылдық мәдениет үйі

Қ.К.Тоқаев

сағат 11.00

Д.М.Еспаева

сағат 12.00

Ж.Ахметбеков

сағат 15.00

А.С.Қосанов

сағат 10.00

А.С.Таспихов

сағат 12.00

С.Түгел

сағат 10.00

Д.М.Еспаева

сағат 12.00

    16.05.2019 жыл 17.05.2019 жыл 20.05.2019 жыл
5 Тастұмсық ауылдық округі, Тастұмсық ауылы Е.Дүйсенбаева көшесі  №65, М.Лермонтов ЖОМ-ның акт залы

Ж.А.Ахметбеков

сағат 10.00

А.С.Косанов

сағат 12.00

А.С.Таспихов

сағат 10.00

Д.М.Еспаева

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 15.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 15.00

С.Түгел

сағат 12.00

    20.05.2019 жыл 21.05.2019 жыл 22.05.2019 жыл
6 Балықты ауылдық округі, Балықты ауылы, Нарботаұлы көшесі б/н, Балықты мәдениет үйі

С.Түгел

сағат 10.00

А.С.Қосанов

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 15.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 15.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 12.00

Д.М.Еспаева

сағат 10.00

А.С.Таспихов

сағат 12.00

    22.05.2019 жыл 23.05.2019 жыл 24.05.2019 жыл
7 Жаскешу ауылдық округі, Жаскешу ауылы, А.Мылтықбаев көшесі №61, Жаскешу ауылдық мәдениет үйі

Ж.А.Ахметбеков

сағат 10.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 15.00

Д.М.Еспаева

сағат 10.00

С.Түгел

сағат 12.00

А.С.Қосанов

сағат 10.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 12.00

А.С.Таспихов

сағат 15.00

8

Састөбе кенті, 1 Мамыр көшесі б/н,

Састөбе кентінің мәдениет үйі

С.Түгел

сағат 10.00

А.С.Қосанов

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 15.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 15.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 12.00

Д.М.Еспаева

сағат 10.00

А.С.Таспихов

сағат 17.00

9 Мичурин ауылдық округі, Майтөбе ауылы, Гагарин көшесі н/з, Майтөбе ауылдық мәдениет үйі

Ж.А.Ахметбеков

сағат 10.00

А.С.Косанов

сағат 15.00

А.С.Таспихов

сағат 10.00

Д.М.Еспаева

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 15.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 11.00

С.Түгел

сағат 12.00

    27.05.2019 жыл 28.05.2019 жыл 29.05.2019 жыл
10 Жабағылы ауылдық округі, Жабағылы ауылы, Шалғын көшесі №38, Жабағылы ауылдық клубы

Қ.К.Тоқаев

сағат 15.00

С.Түгел

сағат 12.00

А.С.Таспихов

сағат 10.00

Д.М.Еспаева

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 15.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 10.00

А.С.Косанов

сағат 12.00

11 Ақбиік ауылдық округі, Ақбиік ауылы,  Сәулетбек көшесі №80а, Ақбиік ауылдық клубы

Д.М.Еспаева

сағат 10.00

А.С.Қосанов

сағат 12.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 12.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 15.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 10.00

А.С.Таспихов

сағат 12.00

С.Түгел

сағат 12.00

12 Кемербастау ауылдық округі, Кемербастау ауылы,  Қ.Лес көшесі №42, Кемербастау ауылдық мәдениет үйі

Ж.А.Ахметбеков

сағат 10.00

А.С.Косанов

сағат 15.00

А.С.Таспихов

сағат 12.00

Д.М.Еспаева

сағат 15.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 17.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 11.00

С.Түгел

сағат 15.00

    29.05.2019 жыл 30.05.2019 жыл 31.05.2019 жыл
13 Арыс ауылдық округі, Керейт ауылы,  Ж.Әсілбекұлы көшесі н/з, Керейт ауылдық мәдениет үйі

А.С.Таспихов

сағат 10.00

Д.М.Еспаева

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 15.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 11.00

С.Түгел

сағат 12.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 10.00

А.С.Косанов

сағат 12.00

14 Келтемашат ауылдық округі, Келтемашат ауылы, Бейбітшілік көшесі н/з, Ш.Уалиханов атындағы ЖОМ-ның  акт залы

Т.С.Рахымбеков

сағат 10.00

А.С.Таспихов

сағат 12.00

С.Түгел

сағат 15.00

Д.М.Еспаева

сағат 10.00

А.С.Қосанов

сағат 12.00

Қ.К.Тоқаев

сағат 16.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 12.00

    03.06.2019 жыл 04.06.2019 жыл 05.06.2019 жыл
15 Машат ауылдық округі, Машат ауылы,  М.Әуезов көшесі №49, Машат ауылдық клубы

Қ.К.Тоқаев

сағат 15.00

Ж.А.Ахметбеков

сағат 12.00

Т.С.Рахымбеков

сағат 10.00

А.С.Таспихов

сағат 12.00

С.Түгел

сағат 15.00

Д.М.Еспаева

сағат 10.00

А.С.Қосанов

сағат 12.00

Хабарландыру

2050kz

Ауа райы

  • 1logo-1424.jpg
  • 2memkyzmet.jpg
  • 1348047368.jpg
  • 1349264193.gif
  • 1360515974.gif
  • 1366082058.gif
  • 1379961931.gif
  • 1380530965.gif
  • ruhani.jpg