Конкурстық комиссияның хаттамалық шешімімен жеңімпаз болып танылған жеке және заңды тұлғалардың тізімі

Конкурстық комиссияның хаттамалық шешімімен жеңімпаз болып танылған жеке және заңды тұлғалардың тізімі

Аудан әкімдігінің 2019 жылғы        «_____» шілдедегі №______қаулысына қосымша

Конкурстық комиссияның хаттамалық шешімімен жеңімпаз болып танылған жеке және заңды тұлғалардың тізімі

Лоттың № Жер учаскесінің қысқаша сипаттамасы Нақты пайдалануға берілген жер учаскесі Көлемі (га) Жалға беру мерзімі, жыл Жер учаскелерінің орналасқан жері Конкурс нәтижелері
1  Тәлімі егістік 14,0 14,0 49 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған –  Алимкулов Сабыр Пернебекович
4 Суармалы егістік 3,0 3,0 49  Тастұмсық а/о Жеңімпаз болып танылған – Жолдасов Айтжан Камытбекулы
5  Тәлімі егістік 10,0 10,0 49  Тастұмсық а/о Жеңімпаз болып танылған – Жолдасов Айтжан Камытбекулы
6 Суармалы егістік 3,0 3,0 49 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған – Кульбаева Шамила
7 Тәлімі егістік 14,0 14,0 49 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған – Кульбаева Шамила
8 Тәлімі егістік 184,25 184,25 49 Машат а/о Жеңімпаз болып танылған – Ташимов Нуржан Лесбекович
9 Жайылым 150,0 150,0 49 Машат а/о Жеңімпаз болып танылған – Ташимов Нуржан Лесбекович
10 Тәлімі егістік 10,0 10,0 49 Келтемашат а/о Жеңімпаз болып танылған – Кадырбаева Фарида Кыргизбаевна
14 Суармалы егістік 7,0 7,0 49 Майлыкент  а/о Жеңімпаз болып танылған – Кожакметов Рахимжан Нуртаевич
15 Өзге жер,балық шаруашылығын жүргізу үшін 3,15 3,15 10 Машат а/о Жеңімпаз болып танылған – Букешов Бейбит Сабитович
16 Жайылым 33,76 33,76 49 Балықты  а/о Жеңімпаз болып танылған – «Есен»өндірістік кооперативі
17 Өзге жер,көгалдандыру және көркейту үшін 0,65 0,65 49 Мичурин  а/о Жеңімпаз болып танылған – Кожахов Алмасбай  Махашович
18 Жайылым 44,0 44,0 49 Даубаба учаскесі Жеңімпаз болып танылған – Исаев Акилбек Бердибаевич
19 Жайылым 15,0 15,0 49 Кемербастау а/о Жеңімпаз болып танылған – Суранкулова Салиха Ашеновна
20 Өзге жер,қойма үшін 0,20 0,20 10 Рысқұлов а/о Жеңімпаз болып танылған – Тогизов Ербатыр Нишанбаевич
24 Жайылым 15,0 15,0 49 Балықты  а/о Жеңімпаз болып танылған – Кынтаева Акынкуль
25 Өзге жер,а/ш өндірісін жүргізу үшін 10,0 10,0 10 Ирсу учаскесі Жеңімпаз болып танылған – «Жарқын Болашақ»ЖШС
26 Жайылым 2,7 2,7 49 Келтемашат а/о Жеңімпаз болып танылған – Исаева Карлыгаш Хамзеновна
27 Жайылым 20,0 20,0 49 Кемербастау а/о Жеңімпаз болып танылған – «Жарқын Болашақ»ЖШС
28 Жайылым 15,0 15,0 49 Балықты  а/о Жеңімпаз болып танылған -Мухатова Джанат Оразалиевна
29 Өзге жер,мал қора үшін 2,74 2,74 10  Ирсу учаскесі Жеңімпаз болып танылған - Аманжолов Жомарт Орынбасарулы
30 Өзге жер,мал қора үшін 1,5 1,5 10 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған - Абиханов Куат Алиппекович
31 Жайылым 10,0 10,0 49 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған –  Алимкулов Сабыр Пернебекович
32 Тәлімі егістік 5,29 5,29 49 Ақбиік а/о Жеңімпаз болып танылған –  Сапаров Нуржан Жумабекович
33 Жайылым 3,4 3,4 49 Келтемашат а/о Жеңімпаз болып танылған – «Виноград Юг»ЖШС
35 Тәлімі егістік 3,0 3,0 49 Рысқұлов а/о Жеңімпаз болып танылған – Кадирова Акжаркын Тастайбековна
36 Тәлімі егістік 4,0 4,0 49 Арыс а/о Жеңімпаз болып танылған – Ошаев Сырым Абдисаметулы
37 Өзге жер,мал қора үшін 1,0 1,0 10 Майлыкент а/о Жеңімпаз болып танылған – Жолдасов Айтжан Камытбекулы
38 Өзге жер,демалыс аймағы үшін 0,70 0,70 10 Келтемашат а/о Жеңімпаз болып танылған – Байгозов Талгат Аширханович
39 Өзге жер,демалыс аймағы үшін 0,60 0,60 10 Келтемашат а/о Жеңімпаз болып танылған – Райымбеков Джанибек Лесбекович
40 Өзге жер,демалыс аймағы үшін 0,60 0,60 10 Келтемашат а/о Жеңімпаз болып танылған – Кулибеков Марат Онласынович
41 Жайылым 200,0 200,0 49 Балықты а/о Жеңімпаз болып танылған – «Өркендеу»ЖШС
46 Жайылым 41,0 41,0 49 Балықты а/о Жеңімпаз болып танылған – Дуйсенбаева Аманкул Ажаковна
47 Тәлімі егістік 20,0 20,0 49 Балықты а/о Жеңімпаз болып танылған – Дуйсенбаева Аманкул Ажаковна
48 Жайылым 31,0 31,0 49 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған – Дуйсенбаева Аманкул Ажаковна
49 Жайылым 146,0 146,0 49 Ирсу учаскесі Жеңімпаз болып танылған – Аманжолов Жомарт Орынбасарулы
51 Өзге жер,қойма құрылысы үшін 3,4 3,4 10 Мичурин а/о Жеңімпаз болып танылған – Коянбаев Бахыт Саттарович
54 Жайылым 5,0 5,0 49 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған – Хайрулина Жибек
55 Суармалы 2,0 2,0 49 Жаскешу а/о Жеңімпаз болып танылған – Сейсембиев Раимбек
56 Тәлімі егістік,жайылым 12,0 12,0 49 Балықты а/о Жеңімпаз болып танылған – Курмашев Сайлау Нажатович
58 Тәлімі егістік,суармалы 6,64 6,64 49 Балықты а/о Жеңімпаз болып танылған – Избасаров Куралбек Аманкулович
59 Суармалы 1,9 1,9 49 Мичурин а/о Жеңімпаз болып танылған – Даулетбаев Айдын Кудайбергенович
61 Жайылым 4,5 4,5 49 Ирсу учаскесі Жеңімпаз болып танылған – Тажиев Абилсеит Абенович
62 Тәлімі егістік 7,8 7,8 49 Ақбиік а/о Жеңімпаз болып танылған – Кожакметов Рахимжан Нуртаевич
63 Суармалы 1,0 1,0 49 Майлыкент а/о Жеңімпаз болып танылған – Кожакметов Рахимжан Нуртаевич
64 Суармалы 4,8 4,8 49 Ақбиік а/о Жеңімпаз болып танылған – Кожакметов Рахимжан Нуртаевич
65 Өзге жер,мал қора құрылысы үшін 1,0 1,0 10 Машат а/о Жеңімпаз болып танылған – Тулепбеков Спабек Дуйсенбекович
66 Тәлімі егістік 10,0 10,0 49 Майлыкент а/о Жеңімпаз болып танылған – Кендыбаев Ордабек Джакпаевич
  Барлығы 1085,58        
             

Ескерту: Ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін жеңімпазы анықталмаған мына лоттар 2, 12, 13, 21, 22,23,34, 42, 43, 44, 45, 50, 52, 53, 57, 60  бойынша жер учаскелері келесі конкурсқа шығарылады.

Хабарландыру

2050kz

Ауа райы

  • 1logo-1424.jpg
  • 2memkyzmet.jpg
  • 1348047368.jpg
  • 1349264193.gif
  • 1360515974.gif
  • 1366082058.gif
  • 1379961931.gif
  • 1380530965.gif
  • ruhani.jpg